Google Reklam VermekYAZILI TERCÜME

Yazılı tercüme her türlü iş ile ilgili belge, doküman ve konu içerikli belgelerin her dilde tercüme edilmesidir. Metropol tercüme olarak yılların verdiği birikim ve tecrübe ile yazılı tercümenizi istediğiniz dilde çeviriyoruz. Yazılı tercüme hizmetlerimiz;

Yeminli tercüme;

Tüm resmi işlemlerinizde ihtiyacınız olacak resmi belgelerin tüm kurumlarda geçerliliğini sağlamak amacıyla yapılması gereken tercüme hizmetidir.

Noter onaylı tercüme;

Noter onaylı tercüme; yeminli tercümanlarımız tarafından çevrilen ve noter tarafından onaylanan tercümelerdir. Bu tür belgeler yasalar ile belirlenmiş kurallara göre tercüme edilir yeminli tercüman tarafından imzalanıp ardından noter onayına sunulur.

Hukuki tercüme;

İmza sirküleri, adli sicil kayıtları, tapu senetleri, sicil kayıtları, vekaletnameler, mahkeme kararları ve diğer resmi belgelerin tercümesidir. Hukuki tercümede Osmanlıca , Arapça , farsça ve fransızca gibi  kelimeler çokça kullanıldığı için Alanında uzman tercümanlarımız ile hukuki terimlere dikkat ederek tercüme edilmektedir. Tüm çeviriler 2 uzman tercüman tarafından kontrol edilerek müşterilerimize sunulur.

Teknik tercüme;

Sistem özellikleri, kullanım kılavuzları, tıbbi makale ve araştırmalar, bilimsel makaleler, medikal belgeler, yazılım programları gibi birçok alanı kaplayan teknik tercüme hizmetidir. Gerekli araştırmalar yapılarak uzman tercümanlarımız ile en iyi çeviri hizmetini sunmaktayız.

Web sitesi tercüme;

İnternet üzerinden yayından yapan web sitenizi tüm dünyaya açılan kapı olarak, hedef kitlenizi her dilde yayın yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Uzman personellerimiz tarafından web siteniz incelenerek tercüme edilir.

Akademik tercüme;

Araştırma, akademik makale, tez, ders kitapları gibi konuları kapsayan tercüme hizmetidir. Metropol tercüme olarak uzman personelimiz ile analiz ederek ve akademik dil kullanarak siz değerli müşterilerimize hizmet sağlamaktayız.

Ekonomi ve finansal tercüme;

Ekonomi ve finans tercümesi ticari yazışmalar, fatura, dekont, banka hesap cüzdanları, hesap ekstresi, ekonomi verileri, finansal makaleler, finansal tablo ve veriler, sigorta poliçeleri ve ekonomi sınıfına giren birçok metin ve belgelerin tercümesidir.

Gümrük tercümesi;

Firmanızın ithalat ve ihracat yaparken gerekli olan tüm evrakların, tescil belgelerin, üretim sertifikalarının, uygunluk beyanlarının yeminli tercümanlarımız tarafından yapılan tercümedir